طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

طراحی قالب ریسپانسیوResponsive


امروزه همه مشتریان ما  بعد از تمام شدن طراحی سایت شان، نسخه  موبایل برای وب سایت خود  را نیز نیاز دارن. پس بهتر است همان زمانی که در حال کد نویسی و  طراحی قالب سایت  هستیم به فکر نسخه ای از آن در موبایل، تبلت و سیستم های دیگر نمایشی باشیم؛ به گونه ای که رزولوشن و کیفیت همه این موارد با یکدیگر هماهنگ وست باشد. قطعا در طی چند سال آینده تعداد این ابزارها نیز بیشتر خواهد شد.

06832639409702411546

در دنیای طراحی وبسایت و توسعه سایت، به جایی خواهیم رسید که نمی توان با ابزارهای نمایش و رزولوشن های جدید همگام وست شد. برای همه ما، طراحان وب سایت، ساخت یک وبسایت برای هر ابزار با رزولوشن خاص خود اگر غیر ممکن نباشد عملی هم نیست. پس آیا واقعا ارزش دارد , به از دست دادن تعدادی از کاربران سایت بر روی یک ابزار خاص مثلا موبایل ؟؟؟

!! روشی هست تا تمام این سوالات مارو جواب میده

طراحی سایت ریسپانسیو، تکنیکی است که در آن طراحی سایت باید  طوری باشد که سایت بدون هیچ مشکلی چه از لحاظ کیفیت و رزولوشن یا مواردی دیگر به نمایش درآید. برای رسیدن به چنین طراحی ای به  قالب ها و تصاویر انعطاف پذیر و همچنین استفاده هوشمندانه از کوئری های مدیای CSS نیاز داریم. زمانی که کاربر لپ تاپ خود را با یک آی پد عوض کرد، سایت نیز می بایست به صورت خودکار با رزولوشن و کیفیت، سایز تصاویر و توانایی های اسکریپت کردن دستگاه جدید خود را ست کند. به معنای دیگر، سایت می بایست دارای تکنولوژی باشد که بتواند به تنطیمات مربوط به هر کاربر پاسخ (Respond) بدهد. با چنین روشی دیگر نیازی نیست که برای هر سیستم عامل یا پلتفرم موجود در بازار یک سایت اختصاصی طراحی کرد.

87957141278578845705

از آنجا که تمام عناصر داخل و خارج صفحه سایت، با شیوه های بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند در نتیجه طراحی سایت واکنش گرا سئو فرندلی است.

طراحی سایت واکنش گرا و طراحی قالب وردپرس واکنش گرا کاربر پسند است زیرا کاربر قادر است مطالب مورد علاقه اش را با استفاده از دستگاههای مختلف ببیند.

طراحی وب سایت واکنش گرا از تکنیک های جدید طراحی سایت می باشد و این امکان را به کاربر می دهد که در دستگاه های مختلف بتوانند با سایت تعامل بر قرار نمایند. از آنجا که این تکنیک روی

تجربه کاربر تأثیر مثبت می گذارد و از طرفی سایت شما را سئو فرندلی می کند در نتیجه استفاده از این تکنیک را به شما توصیه می کنیم.

یکی از خدماتی که طی طراحی قالب وردپرس و سایت در گروه تات طرح لحاظ می شود، طراحی ریسپانسیو است. پس از طراحی سایت توسط تات طرح مطمئن باشید که سایت شما در همه ابزارها با هر اندازه ای، به خوبی و بدون مشکل دیده می شود.

 

 

 

۴ دیدگاه در “طراحی قالب ریسپانسیوResponsive”

  1. مجتبی جهانی گفت:

    من دنبال کد کمکی جهت ریسپانسیور کردن بخشی از کد های دست ساز برای داخل صفحات ورد پرس می گردم
    دارید ؟

  2. انشاالله همیشه سزنده وسلامت باشید.

*

code

طراحی قالب وردپرس