طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

طراحی وبسایت نوحه


قرارداد طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس وبسایت نوحه به زبان فارسی و ریسپانسیو با تات طرح به امضاء رسید. در این قرارداد تات طرح متعهد گردید ظرف مدت ۱۵ روز کاری طراحی و برنامه نویسی وب سایت این پورتال را بصورت کاملا اختصاصی اجرا و سایت فوق را پس از جمع بندی نهایی آپلود نمایید.

طراحی قالب وردپرس

این وبسایت اشتراک گذاری فایل، مقالات و جلسات هیئات مذهبی به صورت تبلیغاتی میباشد که  بر روی وبسایت نوحه انجام میشود که کاربر بتواند به هیئت های نزدیک به خودش بدون هیچ جستجو و دردسری دسترسی پیدا کند و هیئت های شهرستان خود رو دنبال کند و علاوه بر این سایت طی مناسبات خاص مسابقاتی ویژه هیئات و کاربران به صورت جداگانه ترتیب خواهد داده شد که هدف ما معرفی مداح های ناشناس ، تبلیغات عمومی برای هیئات مذهبی، معرفی هیئات شهرستان به کاربران و همچنین انجام پروژه های مذهبی با قیمت مناسب هستیم .

هدف از طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس , دسترسی کاربران  به اطلاعات هیئت ها و جدیدترین مقالات و جلسات هئت ها ثبت شده در این پایگاه میباشد . از امکانات ویژه ای که در طراحی سایت این وبسایت در نظر گرفته شده است جستجوهای پیشرفته برای دسترسی راحت و سریع هیئت و نمایش رسانه بصورت کامل با دسترسی کامل توسط مخاطبین می باشد.

 

 

۲ دیدگاه در “طراحی وبسایت نوحه”

  1. عطر گفت:

    سلام

    مطلب مفیدی بود از گوگل دنبالش بودم و نوت برداری کردم البته مطالب دیگه سایتتونو دوستانم دنبالش هستند که من سایتتونو اس ام اس کردم برای دوستان

    ممنون

*

code

طراحی قالب وردپرس