طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

طراحی قالب وردپرس طراحی پوسته وردپرس


تات طرح به عنوان یک سرویس دهنده ی اینترنتی پیشرو در راه اندازی سرویسهای اینترنت به زبان فارسی، عریی ,انگلیسی و…ضمن بهره گیری از فناوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد.

طراحی قالب وردپرس  ودیگر سیستم ها و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی گروه تات طرح است که با ارایه خدمات ۲۴ ساعته فنی به چندین وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق ،تات طرح را در بین ارایه کننده خدمات وب (طراحی سایت های انگلیسی طراحی سایت وطراحی قالب وردپرس و طراحی پوسته وردپرس) در ایران قرار داده است. طراحی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین سایت برای شما از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت گروه تات طرح در این فعالیت بوده است.

برنامه نویسی وطراحی وطراحی قالب وردپرس با رعایت آخرین استانداردهای وب، راه اندازی و اجرای بزرگترین وب سایتهای پویا با موضوعات تجاری، خبری یا عمومی با بهره گیری از متخصصین مجرب این علم، تات طرح  را در رده یکی از موفق ترین گروه های طراح وب قرار داده است.

نحوه پشتیبانی

پشتیبانی وب سایت بر بستر پشتیبانی نقره ای ارائه می گردد.

نحوۀ پاسخگویی به صورت گفتگوی آنلاین، تلفنی، تیکت یا ارسال ایمیل می باشد.

میانگین مدت زمان بررسی تیکت ها و ایمیل ها ۳ ساعت می باشد.

ساعات پاسخگویی در ایام هفته ۹ الی ۱۷  می باشد.

 


شروع تا پایان پروژه


توضیح نیازها و خدمات مورد نظر توسط مشتری

نظرات و نیاز های مشتری طی صحبت های تلفنی و حضوری برای ایجاد یک وبسایت پویا مورد بررسی قرار میگیرد و بعد از ارزیابی کامل مورد انجام قرار میگیرد.

مشاوره و تصمیم گیری در مورد قابلیت های وب سایت

با توجه به مذاکرات انجام شده بین ما و شما طی صحبت های تلفنی و حضوری امکانات مورد بررسی قرار گرفته و در مورد اجرا شدن آن راهنمایی و تصمیماتی گرفته خواهد شد .

طراحی قالب گرافیکی و اعمال نظر شما

بعد از مشاهده و بررسی بستۀ گرافیکیِ ارسال شده؛ در صورت وجود تغییرات، با ما درمیان می گذارید تا اصلاحات قالب انجام شود و مجدد برای شما ارسال گردد.

عقد قرار داد

در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

پرداخت 50% هنگام عقد قرارداد

هنگام عقد قرار داد 50% مبلغ کل قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

کنترل کیفیت سرعت وب سایت

معیار سنجش بارگزاری وب سایت با سایت GTMetrix میباشد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می شود.

کنترل کیفیت کدها و استانداردها

کد های وب سایت با w٣C HTML٥ Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می شود.

بارگزاری و نمایش وب سایت به صورت خصوصی

وبسایت شما قبل از ارائه برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی – روی سرور نمایشی ما – بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

تسویه حساب، انتشار و آغاز پشتیبانی زرد

بعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار پروژه، 50% مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.

جلسۀ آموزش مدیریت وب سایت

در جلسۀ آموزشی که در محل تات طرح انجام می شود نحوۀ مدیریت وب سایت و وارد کردن اطلاعات آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئو ( صوتی و تصویری ) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.


طراحی قالب وردپرس