طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

طراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی


تات طرحبه عنوان یک سرویس دهنده ی اینترنتی پیشرو در راه اندازی سرویسهای اینترنت به زبان فارسی، عریی ,انگلیسی و…ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد.

طراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی گروه است که با ارایه خدمات ۲۴ ساعته فنی به چندین وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق ، تات طرح را در بین ارایه کننده خدمات وب (طراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی) در ایران قرار داده است. طراحی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین سایت برای شما از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت تات طرح در این فعالیت بوده است.

برنامه نویسی وطراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی با رعایت آخرین استانداردهای وب، راه اندازی و اجرای بزرگترین وب سایتهای پویا با موضوعات تجاری، خبری یا عمومی با بهره گیری از متخصصین مجرب این علم، تات طرح را در رده یکی از موفق ترین طراحان وب قرار داده است.جهت سفارش میتوانید با تکمل کردن فرم به ادرس(سفارش پروژه)سفارش خود را به یکی از مسئولین مربوطه ارسال فرمائید

تلفن تماس:۰۹۱۲۸۶۸۳۰۸۹طراحی قالب وردپرس