طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

شرایط خدمات


در سفارشاتی که انجام می گیرد، تعهدات متقابلی در هر پروژه مطرح می گردد که مشتریان و تات طرح، نسبت به آن متعهد می شوند. منتها در ذیل تمام موارد، شرایط عمومی زیر وجود دارند که در این صفحه به طور عمومی معرفی می شوند:

 1. تامین محتوای وب سایت طراحی شده به عهده ی مشتری است

 

 1. در سفارشات طراحی قالب وردپرس، آموزش کار با وردپرس بعهده ی تات طرح نبوده و بابت آن هزینه ی جداگانه در یافت می شود.

 

 1. در سفارشات طراحی سایت، آموزش کار با قسمت های مختلف وب سایت، بعهده ی تات طرح می باشد.

 

 1. پس از تحویل اولیه ی سفارشات به مشتریان، مشتری می بایستی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و لیستی از ایرادات احتمالی مشاهده شده را از طریق صفحه
 2. ی پشتیبانی و در قالب یک مرتبه به آنلاینر ارائه کند.

 

 1. مشتریان گرامی می توانند تا قبل از اتمام طرح گرافیکی سایت، نظرات خود را پیرامون اعمال تغییرات در طرح و امکانات وب سایت مطرح کنند، اما بعد از آن – باتوجه به آغاز فاز پیاده سازی – هر گونه اعمال تغییرات شامل هزینه می باشد.

 

 1. در صورتی که مشتریان گرامی هرگونه عیب و نقصی را در وب سایت خود مشاهده کنند، می بایستی آن را به تات طرح گزارش داده و از طریق صفحه ی پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایند. سپس تات طرح موظف است تا طبق نوع سرویس (طلایی، نقره ای، برنز و عادی) و تعهداتی که ارائه داده است، در اسرع وقت نسبت  به پشتیبانی رایگان اقدام نماید.

 

 1. در صورتی که به هر دلیلی، در هرگونه از فایلهای تحویل داده شده به مشتری، دست برده شود، سایت و یا قالب وردپرس مذکور از پشتیبانی خارج می شود.

 

 1. پس از تحویل وب سایت یا قالب وردپرس طراحی شده، اعمال هرگونه تغییرات در وب سایت متضمن هزینه است.

 

 1. مطابق با عرف حرفه ی طراحی سایت، نام و لینک متنی تات طرح، در پایین پروژه های انجام شده درج می گردد، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایلی به درج لینک ندارید، لطفا حتما به ما اطلاع بدهید تا هزینه ی مربوط به حق مولف را به هزینه های طراحی اضافه کنیم.

 

 1. سایت ها، اسکریپت ها و قالب های وردپرس طراحی شده، فقط برای یک دومین / ساب دومین به مشتریان عزیز تحویل داده می شود. لذا در صورتی که قصد استفاده در بیش از یک دومین را دارید، لطفا حتما اطلاع بدهید تا توافق قبلی انجام شده باشد.

 

 1. تات طرح پس از دریافت نیازهای مشتریان، قیمت انجام سفارش را خدمت آن ها اعلام می دارد. لذا در صورتی که بعد از آن مشتریان در لیست نیازهای خود تغییری را ایجاد کنند، تات طرح ممکن است بعد از بررسی ای که انجام می دهد، قیمت جدیدی را به مشتری اعلام کند.

 

 1. طبق قوانین کاری تات طرح ۵۰ ٪ از هزینه کل پروژه قبل شروع پروژه دریافت و مابقی بعد از ارائه دمو

 

به امید اینکه از تمامی خدمات طراحی قالب وردپرس، طراحی سایت، آموزش طراحی سایت و پشتیبانی راضی باشید.

موفق باشید


طراحی قالب وردپرس