طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

درباره ما


گروه توسعه وب تات طرح با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه طراحی وب سایت و طراحی پوسته های وردپرس، طراحی نرم افزار موبایل آماده خدمت رسانی می باشد.  کلیه تست ها توسط مسئول مربوطه انجام می گردد. تضمین رضایت ۱۰۰% توسط بخش فنی انجام میپذیرد.

 

خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای تات طرح شامل موارد ذیل می باشد :

١ – بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
۲- ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
۳- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
۴- برتری در بازار طراحی وبسایت و برنامه های موبایل
تات طرح بر این باور است که بقا و رشد و توسعه در گرو بر آوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنهاست وچه بسا این امر از طریق عرضه خدمات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های مشتری میسر می شود. کیفیت خدمات در تات طرح تعهدی در بالاترین سطح سازمان بوده و مسئولیت پذیری تمامی مدیران، سرپرستان و کارکنان از مهم این مطلب است .

در شهریور ماه ۱۳۸۹ شمسی تات طرح عنوان توسعه دهنده  به مدیریت آقای مهرداد عاشوری  در کشور ایران ثبت گردید و فعالیت خود را از ابتدای امر در چهارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران آغاز نمود . به دلیل سخت کوشی فراوان و پیگیری مستمر تیم کاری تات طرح به سرعت از سایر رقبا پیشی گرفت و پس از گذشت تنها پنج سال از شروع فعالیت در بین شرکتهای برتر حوزه فعالیت خود قرار گرفت و توانست  خدمات خود را چندین برابر نماید .

طی سال های پس از ۱۳۹۲ رشد پیوسته تات طرح ادامه داشت و تات طرح توانست با گسترش بازار خود و تثبیت برند تات تعداد مشتریان خود را به بیش از ۵۶۸ مشتری افزایش دهد.

بزرگترین افتخار ما ، مشتریان فهیم و قابل تقدیر میباشند که همواره برای ما انگیزه برای ارتقا و ارائه خدمات هرچه بهتر را ایجاد نموده اند . تنها راه سپاسگزاری خدمت صادقانه ، تلاش شبانه روزی و همچنین معرفی برخی از موفقیت ها به عنوان قدردانی از شما مشتریان محترم میباشد .

ممنون که با ما هستید


طراحی قالب وردپرس