طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

بهینه سازی و افزایش ترافیک سایت


بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت یا سئو چیست ؟ بهینه‌سازی سایت در موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود وب سایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو میباشد . این یکی از روش‌های اصلی بازاریابی اینترنتی میباشد .

بازدید کننده سایت ها بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.که سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد. دلایل بهینه سازی سایت : افزایش بازدید کننده سایت به صورت واقعی و هدفمند بازاریابی اینترنتی توسط موتورهای جستجو که مهمترین رکن در بازاریابی است پیشی گرفتن از رقبا افزایش پیچ رنک گوگل
بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد.

اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا ما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از ۴ الی ۸ ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد. فرق نمیکند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای، این سوالات ممکن است در هر حالی شما را به فکر وادارد. این اتفاق همیشه به خاطر کم کاری و یا ندانستن نیست بلکه یک اشتباه ساده و قابل جبران در قدم برداشتن فرد به سمت بازاریابی است.

تیم تخصصی تات طرح در زمینه بهینه سازی وب سایت یک تیم کامل حرفه ای ایرانی تشکیل شده است. که به صورت کامل تخصصی به بهینه سازی سایت شما می پردازند و براساس تکنیک های جدید گوگل سایت شما را بهینه سازی خواهیم کرد.
سئو امروزه به یک علم تبدیل شده است و به یک عمل که یکی از مزایای ان بهبود رتبه و پیج رنک در گوگل می باشد تات طرح با اخرین و جدید ترین تکنیک های روز سئو اماده ارائه هرگونه تکنیک جدید تر به مشتری های خود است چرا تات طرح امروزه در کشور ما چندین هزار سئو کار وجود دارد .

اما دلایلی که تات طرح را از بین این همه سئو کار ها جدا میسازد که یک امتیاز برای این سایت محسوب می شود به شرح زیر است که به مرور زمان به بالاترین سطح خود رسیده است طراحی سایت با بالاترین کیفیت بهینه سازی وب سایت موثر ارائه خدمات با محوریت مشتری مداری ارائه خدمات ۱۰۰% مطمئن و قابل اعتماد.
همانطوری که می دانید موتور های جستجو پوسته در حال تغییر الگورتیم هستند. که این تغییر الگوریتم موجب تغییر مدام رتبه شما خواهد شد . که تیم تخصصی تات طرح با در نظر گرفتن این امر سایت شما را اخرین الگوریتم گوگل بهینه سازی می کند . حتی اگر موتور های جستجو گوچکترین تغییر در الگورتیم خود دادند میهن سئو انها را روی سایت شما به صورت رایگان پیاده سازی خواهد کرد .


جهت سفارش میتوانید با تکمل کردن فرم به ادرس(سفارش پروژه)سفارش خود را به یکی از مسئولین مربوطه ارسال فرمائید

تلفن تماس:۰۹۱۲۸۶۸۳۰۸۹طراحی قالب وردپرس