طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

بهینه سازی سایت تات طرح


همانطور که می دانید یک وب سایت موفق زمانی به اهداف خود خواهد رسید که بازدیدکننده داشته باشد بنابراین وبمسترها بعد از طراحی سایت همواره باید به دنبال راه های افزایش تعداد بازدیدکننده سایت باشد و از جمله مهمترین راه های موجود در حال حاضر جذب بازدید کننده از موتورهای جستجوگر است. این به نوعی تبلیغات متمرکز خواهد بود زیرا هرکس که به دنبال چیزی می گردد آنرا جستجو می کند و مسلما در اینترنت موتورهای جستجوگر برای اینکار ساخته شده اند. معروف ترین موتور جستجوگر اینترنتی یعنی گوگل بهترین گزینه برای این منظور است. گوگل سایت ها را بر اساس عبارات کلیدی رتبه بندی می کند و به جستجو کنندگان در چند ده و یا چند صد صفحه بنمایش در می آورد.

برای معرفی شدن از طریق سایت گوگل صفحات اول در اولویت هستند ، ممکن است جستجو کننده ، مورد مطلوب خود را در صفحه اول گوگل پیدا کرده و از مرور صفحات دیگر صرف نظر کند. بنابراین بهتر است سایت اینترنتی ما در صفحه اول و یا دوم یافت شود تا شانس جذب بازدید کننده یا مشتری از این طریق بالاتر باشد.

اما راه های حضور در صفحه اول گوگل چه راه هایی هستند؟

قبل از پاسخ به این سوال باید یادآور شویم بعد از اینکه جستجو کننده در سایت هایی نظیر گوگل ، یک عبارت را جستجو می کند صفحه ای متشکل از فهرست سایت ها و توضیحات آنها به وی نمایش داده می شود در این صفحه سایت های رتبه بندی شده در کنار سایت هایی قرار می گیرند که نه بر اساس رتبه سایت بلکه بر اساس بهینه سازی دقیق  سایت و قالب بستگی دارد.

بهینه سازی وب سایت یا اصطلاحا سئو یعنی افزایش رتبه سایت تا حدی که در صفحه اول گوگل بنمایش در آید . این راه ارتباطی با تبلیغات کلیکی گوگل ندارد و صرفا اقدامی در جهت افزایش رتبه وب سایت است که گرچه مشکل تر از راه آگهی گوگل است اما ماندگاری بیشتری داشته و در طول زمان بسیار بصرفه تر خواهد بود. چرا که هزینه تمام شده بهینه سازی سایت پایین تر از قیمت تمام شده تبلیغ گوگل در طی زمان است. در پروسه سئو مجوعه اقدامات، تنظیمات و ترفندهای تجربی در طراحی سایت بر اساس بهینه سازی کدها از سوی متخصصین سئو تات طرح انجام میگیرد تا در زمان کوتاهی رتبه سایت به حد چشمگیر افزایش پیدا کرده و تا اولین صفحه سایت گوگل پیش رود. این ارتقا رتبه سایت می تواند تا جایی صورت بگیرد که سایت مورد نظر جزو چند لینک اول باشد. بدین ترتیب موثر ترین تبلیغات متمرکز میسر خواهد شد.

در تصویر زیر نتایج جستجو در صفحه اول گوگل را می بینید . برای روشن تر شدن موضوع تبلیغات گوگل در بالا و اولین سایت بعد از آن تبلیغات ، سایت بااگر شما هم به دنبال افزایش تعداد بازدید کننده سایت خود هستید بهینه سازی وب سایت را به عنوان یک گزینه مهم در نظر داشته باشید.

google search


جهت سفارش میتوانید با تکمل کردن فرم به ادرس(سفارش پروژه)سفارش خود را به یکی از مسئولین مربوطه ارسال فرمائید

تلفن تماس :۰۹۱۲۸۶۸۳۰۸۹طراحی قالب وردپرس