طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

ایجاد شورت کد در بخش ادیتور وردپرس


همه ما احتمالا از شورت کد در یک زمان استفاده کردیم اکثرا این قابلیت ها با افزونه ها ایجاد میشوند که در این بخش از اموزش ما کد هایی به شما ارائه میدهیم که با استفاده از تابع های php یک شورت کد کاربردی ایجاد کرده و در بخش ادیتور وردپرس درج کرده تا امکانات مورد نظر در بخش مطالب شما به نمایش در بیایند .

در این مقاله با کد های کوتاه به شما چگونگی ایجاد قابلیت هایی بسیار کاربردی را اموزش میدهیم.

شورت کد کوتاه و ساده

در مثال اول ما میخواهیم یه کد کوتاه که با درج [lorem] در ادیتور وردپرس درج شود و متن کامل لورم ایپسون (لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم) در بخش مطلب در قالب به نمایش در می اید.

function lorem_function() {

return’ لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.’;

}

 

بعد ما برای اضافه کردن کد کوتاه به بخش ادیتور وردپرس با استفاده از تابع add_shortcode در فایل functions.php درج میکنیم.

add_shortcode(‘lorem’, ‘lorem_function’);

*

code

طراحی قالب وردپرس