طراحي قالب وردپرس

طراحي قالب وردپرس , طراحي سایت وردپرس , طراحي قالب

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا داری پنل تنظیمات

طراحی قالب وردپرس و طراحی فروشگاه وردپرسی

شروع و سفارش طراحی

افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس


وردپرس از نظر من یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوای موجود می باشد، اما یک مشکل این سیستم مدیریت محتوا حجم آپلود فایل ها می باشد.

در نسخه ی قدیمی وردپرس حجم آپلود برای هر فایل ۲ مگابایت بود که در این نسخه های جدید به ۸ مگابایت افزایش پیدا کرده است. شاید این حجم آپلود برای بعضی از شما کافی نباشد، مثلا شاید شما بخواهید فایل های ویدئو یا پرونده فشرده ای را از طریق وردپرس خود آپلود کنید که حجم آن بیشتر از حجم مجاز برای آپلود هر فایل می باشد، خب قطعا این فایل پذیرفته نمی شود. در این مطلب با استفاده از روشی ساده می توانید حجم آپلود را به مقدار مورد نیاز افزایش دهید.

increase-the-maximum-file-upload-size

برای افزایش حجم آپلود ی توانید از دور روش استفاده کنید. روش اول اینکه اگر شما به فایل php.ini در هاست خود دسترسی دارید کد زیر را در آن قرار دهید و آن را ذخیره کنید.

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300
ولی اگر به این فایل در هاست خود دسترسی ندارید می توانید با استفاده از فایل .htaccess هم این کار را انجام دهید. برای انجام این کار از این راه کافیست کد زیر را در فایل .htaccess خود قرار دهید و آن را ذخیره کنید.
php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300
توجه داشته باشید شما با انجام این کار حجم آپلود فایل های خود را تا ۶۴ مگابایت افزایش داده اید. اگر هم این مقدار برای شما کافی نبود می توانید آن را به دلخواه خود افزایش دهید.
منبع:بچه های وردپرس

*

code

طراحی قالب وردپرس